Linki


 • „Dzieciaki w Plecaki” – www.dzieciakiwplecaki.pl to portal poświęcony rodzinnemu podróżowaniu. Tworzony jest przez rodziców i skierowany do rodziców i dzieci, prezentuje atrakcje i wycieczki – samochodowe, piesze, rowerowe, kwatery przyjazne dzieciom, porady na temat podróżowania z dzieckiem, konkursy… Jeśli szukacie informacji jak i gdzie spędzić aktywnie czas z dzieckiem jest to miejsce dla Was! Zapraszamy do korzystania z portalu oraz jego współtworzenia poprzez komentowanie, przesyłanie propozycji ciekawych atrakcji i wycieczek, które warto odbyć w rodzinnym gronie.
  Ania i Sebastian Miernik – www.dzieciakiwplecaki.pl

 • Gazeta Turystyczna Warmii i Mazur, http://www.gazeta.mazury.pl związana z Oddziałem Warmińsko-Mazurskim PTTK, zajmuje się turystyką i kulturą w rejonie Warmii i Mazur. Opisuje wydarzenia nadchodzące, przedstawia reportaże z imprez. Zawiera poradniki dla turystów, forum, galerie zdjęć, felietony i inne informacje przydatne dla turystów.

 • Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów”, https://www.kraina.org.pl/pl/ którą tworzą gminy: Janowiec, Kazimierz Dolny, Karczmiska, Końskowola, Puławy, Opole Lubelskie, Poniatowa, Nałęczów, Wojciechów, Wąwolnica oraz Miasto Puławy.
  Głównymi celami działalności Organizacji są: stworzenie zintegrowanego systemu informacji, promocji i rezerwacji turystycznej; pomoc członkom organizacji w zakresie pozyskania i wykorzystania funduszy strukturalnych; działanie na rzecz poprawy infrastruktury turystycznej; opracowanie i wdrażanie strategii rozwoju turysty

 • HAPPYCAR jest najtańszym internetowym portalem porównującym cenowo i usługowo firmy wynajmujące samochody oraz wyszukującym i dopasowującym je do wymogów klienta.
  Z HAPPYCAR można indywidualnie zaplanować swój urlop, jednodniową wycieczkę lub podróż służbową w kraju i za granicą.
  HAPPYCAR porównuje ceny ponad 250 partnerów i w ten sposób wybiera dla Państwa rzeczywiście najlepszą ofertę z oszczędnością do 60% na cenie.
  Państwo możecie się z nami skontaktować za pośrednictwem bezpłatnej infolinii 800 702 796 albo na www.happycar.pl